Samochody nowe BMW dostępne od ręki

Planujesz kupić nowe BMW? Zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach! W naszej ofercie znajdziesz szereg egzemplarzy, dostępnych od ręki. Niezależnie, czy szukasz BMW serii M, eleganckiego sedana serii 7, roadstera Z4, SUVa X3, czy zwrotnego hatchbacka serii 1 - znajdziesz go w naszym salonie. Zapewniamy fachową pomoc w wyborze pojazdu oraz wiodące systemy finansowania zakupu nowego BMW. Chcesz wziąć auto w leasing? Wypełnij nasz formularz - my zajmiemy się resztą!

Umów się na jazdę próbną już dziś i przetestuj swoje wymarzone, nowe BMW!

Znajdź swoje nowe BMW – z nami to proste! 

Gazda Group to salon, w którym znajdziesz swoje wymarzone, nowe BMW w konkurencyjnej cenie. Co wyróżnia nas na tle innych punktów niemieckiej marki? Przede wszystkim pracuje u nas wykwalifikowana oraz doświadczona kadra. Nasi doradcy to profesjonaliści, mający ogromną wiedzę na temat samochodów marki BMW, dzięki czemu pomogą Ci w doborze modelu, który spełni Twoje oczekiwania. Co więcej, podpowiedzą również, która forma finansowania (w Gazda Group możesz skorzystać między innymi z kredytu lub leasingu) czy ubezpieczenia Twojego nowego BMW będzie dla Ciebie najlepsza. 

Jak wybrać odpowiedni model nowego BMW? 

Wybór nowego BMW nie jest prostym zadaniem ze względu na bogatą ofertę marki. Niemiecki koncern ma na swoim koncie wiele znanych i lubianych modeli. Jeśli nie wiesz, na który z nich warto się zdecydować, zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Uzupełniając takie pola jak paliwo, skrzynia biegów, napęd, kolor nadwozia, przebieg, cena czy rata znajdziesz swoje wymarzone, nowe BMW lub przynajmniej ograniczysz wybór do kilku modeli. 

Nadal nie masz pewności, które nowe BMW wybrać? Skontaktuj się z doradcą Gazda Group i dowiedz się więcej o interesujących modelach, formach finansowania czy ubezpieczeniu. Zapraszamy!