new-series-7-bmw.jpg
X7_1920x675.jpg
leasing-bmw.jpg
SERIA LIMUZYNA_1920x675.jpg
serwis i akcesoria_1920x675.jpg
serwis i akcesoria_bmw_gazda_group_gliwice.jpg
UNFOLD_1920x675.jpg
dodaj do ulubionych_bmw.jpg
bmw-uzywane.jpg
serwis blacharsko_lakierniczy_bmw_gazda_group_gliwice.jpg
bmw NUMER 1_1920x675.jpg
bmw-8.jpg
bmw-m5.jpg

Autoryzowany serwis BMW Gliwice

Gazda Group Gliwice – jedyny autoryzowany serwis BMW na Śląsku

Usterka BMW? Chcesz, by na czas naprawy Twoje auto trafiło w jak najlepsze ręce? Skorzystaj z usług naszego serwisu BMW w Gliwicach! Jesteśmy jedynym, autoryzowanym serwisem tej marki na Śląsku – gwarantujemy najwyższą jakość usług i szereg udogodnień. Zapraszamy!

Autoryzowany serwis BMW – dlaczego warto?

To, co odróżnia nasz serwis BMW od nieautoryzowanych placówek to wyjątkowe kwalifikacje naszych mechaników. Regularne szkolenia i ogromne doświadczenie w naprawach BMW sprawiają, że są w stanie precyzyjnie zdiagnozować i zreperować każdy model tej marki. Ponadto, wszystkie prace w naszym serwisie są wykonywane zgodnie ze standardami BMW i z wykorzystaniem najlepszych, oryginalnych części zamiennych – powierzając nam swój pojazd możesz mieć pewność, że po serwisowaniu będzie on w pełni sprawny i gotowy do dalszej drogi.

Ponadto, na czas serwisu Twojego BMW zapewnimy Ci szereg udogodnień:

  • otrzymasz od nas samochód zastępczy,
  • na naprawy otrzymasz 12-miesięczną gwarancję,
  • jeśli planowana wizyta w serwisie jest krótka – zapraszamy do naszej kawiarni i luksusowej poczekalni, w której oczekiwanie na auto będzie wyjątkowo przyjemne.

Serwis BMW Śląsk – zakres usług

W naszym serwisie BMW w Gliwicach wykonujemy przeglądy gwarancyjne oraz przeprowadzamy wszelkie naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i blacharsko-lakiernicze.

W ramach napraw gwarancyjnych, zajmujemy się wszelkimi usterkami i nieprawidłowościami w działaniu Twojego BMW. Ponadto, wszystkie naprawy wykonywane są na koszt producenta – zarówno podczas podstawowego, jak i przedłużonego okresu gwarancyjnego.

Jeśli chcesz korzystać z profesjonalnej, gwarancyjnej obsługi swojego pojazdu jeszcze dłużej, skorzystaj z przedłużonej gwarancji BMW. Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą i wyjaśnimy wszelkie kwestie, związane z przedłużeniem gwarancji.

Nasz serwis BMW zajmuje się również naprawami pogwarancyjnymi. Wykonujemy pełen zakres napraw mechanicznych – niezależnie od wieku pojazdu. Dzięki doświadczeniu i kompleksowej znajomości technologii BMW jesteśmy w stanie usunąć usterki w każdym modelu tej marki. Prace wykonujemy szybko i skutecznie, a koszt wykonywanych przez nas napraw niekoniecznie jest wyższy, niż w nieautoryzowanym serwisie!

Serwis blacharsko-lakierniczy BMW

Szkoda komunikacyjna? Odwiedź nasz serwis – kompleksowo zajmiemy się jej likwidacją oraz zadbamy, by Twoje BMW po naprawie nie straciło na wartości!

Dysponujemy nowoczesnym warsztatem blacharsko-lakiernicznym, najnowocześniejszymi technologiami pomiarowymi i naprawczymi oraz doświadczoną kadrą. Posiadamy certyfikaty BMW, FCA Automobiles oraz Volkswagen Group. Powierzając nam auto możesz mieć pewność, że przywrócimy jego właściwości techniczne sprzed stłuczki.

Zapewniamy ponadto:

  • bezgotówkową naprawę szkody,
  • samochód zastępczy,
  • 12-miesięczną gwarancję na naprawę.

Nasi doradcy służą pomocą

Artur Bernadzik
Artur Bernadzik
Kierownik serwisu
tel.: 32 700 1000
Bartłomiej Spyra
Bartłomiej Spyra
Doradca serwisowy
tel. kom.: 885 269 012
Tomasz Trefon
Tomasz Trefon
Mistrz serwisu
tel. kom.: 885 269 016
Mateusz Piesta
Mateusz Piesta
Doradca serwisowy
tel. kom.: 885 269 015
Michał Leonarcik
Michał Leonarcik
Doradca serwisowy
tel. kom.: 885 269 017
Mariusz Raczek
Mariusz Raczek
Specjalista ds. rozliczeń gwarancyjnych
tel.: 32 700 1000
Michał Skrzyszowski
Michał Skrzyszowski
Likwidacja szkód komunikacyjnych
tel. kom.: 885 269 011
Anna Kos
Anna Kos
Asystentka serwisu
tel. kom.: 885 269 018